سپهر صنعت آدریان

گروه فنی مهندسی سپهر صنعت آدرین در سال 1382 با اهداف تولید تلویزیون شهری و تابلو روان تاسیس گردید و برای اولین بار در ایران تابلو های   VMS تهران در این مجموعه طراحی و ساخته شد و سپس درسال 1385 پروژه های تولید تابلو های آلودگی هوای تهران را شروع نمود. در سال 1387 توانست خط تولید پروژکتور Led  را راه اندازی کند. سال 1389 با استقبال خریداران این مجموعه به بزرگترین تولید کننده تلویزیون شهری در کشور تبدیل شد. سپس درسال 1390 گامی در جهت تولید و فروش ملزومات تابلو چنلیوم نهاد و این بخش نیز به محصولات شرکت افزوده گردید.
با افتتاح خط تولید رول لبه چنلیوم در سال 1400 نیز گامی در جهت  خودکفایی کشوربرداشته شد و مشتریان از تمامی لوازم تابلو چنلیوم در این مجموعه برخوردار شدند.

برای سفارش و مشاوره در زمینه خرید ملزومات تابلو چنلیوم و تلویزیون شهری با ما در تماس باشید.

خدمات سپهر صنعت

مجموعه سپهر صنعت آدریان از اغاز فعالیت خود سعی بر تکمیل محصولات خود در زمینه تابلو چنلیوم و تلویزیون شهری داشته است. در این راستا در سال های اخیر توانسته با موفقیت تمامی اقلام مورد نیاز تابلو سازان را فراهم نماید. مجموعه سپهر صنعت توانسته با کیفیت ترین محصولات را از بازار جهانی تهیه کرده و در بازار ایران ارائه کند. از جمله این محصولات میتوان به انواع ال ای دی اول، کلاهی، نئون فلکسی، ورق پی وی سی و .... اشاره نمود. همانطور که مشاهده میکنید در بخش پایین به تمامی خدمات و محصولات سپهر صنعت اشاره شده است. علاوه بر تامین نیاز تابلو سازان مجموعه سپهر صنعت، کامل ترین محصولات را در زمینه تلویزیون شهری ارائه میکند.

مجموعه سپهر صنعت توانسته در چند سال اخیر تمامی ملزومات مورد نیاز تلویزیون شهری و تابلو روان را فراهم آورد. در این رستا موفق به اخذ نمایندگی بهترین شرکت های چینی فعال در این حوزه شده است. از جمله این نمایندگی ها میتوان به میعاد، نوا استار، GKGD، CZCL، هویدو و ... را نام برد. 

نمایندگی رسمی

چشم انداز های اینده سپهر صنعت

مجموعه سپهر صنعت با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تابلو چنلیوم، تلویزیون شهری و تابلو روان توانسته فروشگاه کاملی از محصولات مورد نیاز تابلو سازان را فراهم اورده است.